Portfólio poskytovaných produktov a služieb

 

Zvýšte úspešnosť vašej liečby pomocou prepojenia výsledkov z najnovších vedeckých štúdií s alternatívnou medicínou

Referencie

Výborná kniha. Zrozumiteľne a jasne sú popísané jednotlivé kapitoly. Autorka si dala veľmi záležať na správnom interpretovaní uvedených informácií. Odporúčam.

Anna S.

Ďakujem za skvelý prístup! Po dlhom čase som mala pocit, že sa niekto naozaj zaujíma o moje zdravie! A veľmi milo ma prekvapil aj precízny prístup a do detailu prepracované odporúčania.

Ingrid Z.

Keď sa človek dostane do bludného kruhu viacerých diagnóz, medzi ktorými zdanlivo neexistuje prepojenie je komplexný prístup absolutne nutný. Prístup odborníkov z e-Terapie je profesionálny, empatický a ušitý presne pre konkrétneho človeka. Kniha je fantastickým nástrojom ako začať a návodom ako pokračovať v eliminacii zápalov v našom tele. Odkedy sa riadim aj radami odborníkov z e-Terapie cítim sa oveľa energickejšie a zdravotne neporovnateľne lepšie. Z terapie sa stáva deň čo deň môj životný štýl. Všetkým ktorí nevedia ako ďalej sami, nemajú čas celé noci študovať štúdie a odbornú literatúru a vyhovuje im tak ako mne online komunikácia to z celého svojho srdca odporúčam vyskúšať.

Dominika B.

Nechajte nám odkaz

Nehanbite sa. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás!

Newsletter

Nepremeškajte ani jednu novinku!