Príručka: Protizápalová kúra + Recepty

12

Príručka Protizápalová kúra o protizápalovej strave a komplexnej kúre, vďaka ktorej zbavíte svoj organizmus zápalov prírodne, hĺbkovo a zároveň šetrne

Kategória:

Popis

Zápal je znak toho, že je vaše telo vyvedené z rovnováhy a táto protizápalová príručka vám pomôže lepšie identifikovať a pochopiť signály, ktoré vám dáva vaše telo.

V kombinácii s výsledkami najnovších výskumov zápalov, sa príručka zameriava na komplexný prístup k zdraviu. Odhaľuje vplyv výživy, trávenia, spánku, stresu a iných faktorov životného štýlu na zdravie.

Na záver dostanete rozpis 6-týždňového programu, ktorý vám načrtne, aké kroky podniknúť. Súčasťou je aj týždenný jedálniček s množstvom vynikajúcich receptov.

Čo všetko sa dozviete:

  • Čo je to zápal a čo ho spôsobuje?
  • Prečo konvenčné liečebné postupy nefungujú a môžu spôsobiť viac škody než úžitku.
  • Pochopíte prepojenie zápalov so zdravím čriev.
  • Ako strava a potravinové intolerancie prispievajú k zápalom.
  • Ako jedlo, ktoré budete jesť, môže pôsobiť protizápalovo.
  • Potraviny, ktorým je potrebné sa vyhnúť.
  • Prepojenie so stresom a spôsob, ako môže stres zhoršiť vaše príznaky.
  • Výskumami dokázané doplnky na zníženie zápalov.
  • Ako môžu ďalšie prírodné metódy (ako napríklad akupresúra) ešte zosilniť protizápalový účinok.
  • A ešte omnoho viac!

 

 

 

 

 

Program vrátane jedálnička je inšpirovaný celosvetovo uznávanou protizápalovou stravou a je cielene skombinovaný s očistnou kúrou, ktorú používa Ajurvéda, čo je najstarší a najkomplexnejší liečebný systém na svete.

Dostanete od nás elektronickú príručku, v ktorej  na viac ako 100 stranách nájdete praktické informácie, recepty a inšpiratívne návody.

V porovnaní s obyčajnou knihou je omnoho prehľadnejšia.

Elektronická kniha má všetky náležitosti knihy. Vďaka formátovaniu a grafickému spracovaniu je však prehľadnejšia a čitateľnejšia, a to aj pre ľudí so slabším zrakom.

Čítať môžete začať už v priebehu niekoľkých minút z pohodlia vášho domova.

Pri e-knihe nemusíte ísť do kníhkupectva ani čakať niekoľko dní, kým vám ju obchodník odošle a kuriér doručí. Na základe objednávky a prijatej platby vám náš systém automaticky odošle e-mail s jedinečným odkazom na stiahnutie knihy. Stačí na tento odkaz kliknúť a kniha sa automaticky stiahne do vášho zariadenia (počítača, notebooku, tabletu, smartfónu alebo zariadenia na čítanie elektronických kníh).

Za kúpu e-knihy sa vám poďakuje aj životné prostredie.

Na to, aby ste si ju prečítali, nie je potrebné vyrúbať žiadne stromy! A po stiahnutí už ani nemusíte byť pripojení k internetu. Knihu máte neustále so sebou a môžete si ju čítať všade: v autobuse, vlaku, lietadle a aj na záchode.

Ak predsa len preferujete čítať knihy v tlačenej podobe, je to veľmi jednoduché.  Stačí kliknúť na „tlačiť“ a môžete si ju vytlačiť na vašej tlačiarni.

Poznámka:

Po platbe kartou sa vám okrem odoslania mailu zobrazí hneď aj odkaz na stiahnutie na stránke. Pri platbe na bankový účet zasielame knihu aj na základe obdržaného potvrdenia o platbe. Inak treba rátať s tým, že medzibankový prevod trvá 1-2 pracovné dni.

V prípade, ak po úspešnej platbe od nás neregistrujete žiadny mail, prosím skontrolujte si priečinok spam/junk.

 

Nepredávame žiadne produkty, takže sa nemusíte obávať žiadnej skrytej reklamy.

Ďalšie informácie

Počet strán

114

Formát

PDF (k dispozícii sú aj formáty EPUB alebo MOBI – stačí napísať do poznámky v objednávke)

releaseDate

Rok vydania: 2018

productID

isbn: 978-80-973147-0-5

manufacturer

Vydavateľstvo: La Chic, s.r.o.