0
Reštart zdravia pomocou prerušovaného pôstu

Návod na to, ako reštartovať svoje zdravie pomocou jednej z najstarších liečebných tradícii v ľudskej histórii

9

Pôst je jednou z najstarších liečebných tradícií v ľudskej histórii. Praktizovaný od nepamäti, úspešne prešiel testom času.

Počas prerušovaného pôstu (interminttent fasting) dochádza k udržaniu hladinu cukru v krvi na nízkej úrovni a zároveň k hormonálnym zmenám, vďaka ktorým je pôst účinným nástrojom na  množstvo zdravotných problémov:

 • zvrátenie inzulínovej rezistencie a prediabetes (predcukrovky) a zníženie rizika rozvoja cukrovky,
 • zníženie cholesterolu, krvného tlaku, rizika ochorenia koronárnych artérií,
 • zníženie zápalov,
 • zlepšenie kognitívnych funkcií a zabránenie neurodegeneratívnym ochoreniam (ako Alzheimerova alebo Parkinsonova choroba),
 • odstránenie porúch spánku a zlepšenie jeho kvality,
 • efektívne chudnutie bez jojo-efektu a zmenšenie viscelárneho tuku,
 • v neposlednom rade spomalenie starnutia, predĺženie nástupu ochorení súvisiacich s vekom, dokonca až predĺženie života!

Čo všetko sa dozviete?

 • Čo je to prerušovaný pôst a ako vám môže pomôcť pri reštarte zdravia?
 • Z čoho vychádza koncept prerušovaného pôstu? Čo sa v tele odohráva počas pôstu? Ako často by ste sa mali postiť? Čo je dovolené a na čo si dávať pozor počas pôstu?
 • Pripravíme vás na váš prvý prerušovaný pôst. Dozviete sa o podmienených spúšťačoch hladu. Dostanete návod, ako s ľahkosťou tieto spúšťače prekonať a ako si vybudovať toleranciu na dlhší prerušovaný pôst. Nezabudli sme ani na praktické tipy a odpovede na najčastejšie otázky, ktoré vám pomôžu zvládnuť prvé pokusy.
 • Ktoré potraviny konzumovať mimo pôstu a aké prinášajú benefity? Naučíte sa, ako správne zostaviť svoj jedálniček tak, aby ste ešte viac podporili výsledky vašej snahy.
 • Dozviete sa, čo všetko vám ešte môže pomôcť. Napríklad dostanete tipy na výživové doplnky, aplikácie a mnohé ďalšie nástroje, ktoré vám uľahčia cestu k úspechu.

Na záver dostanete kontrolný zoznam, recepty a ešte omnoho viac!

Vyskúšajte úžasné zdravotné výsledky prerušovaného pôstu sami na sebe!

 

Prečítajte si aj úryvky z knihy:

 

Dostanete od nás elektronickú príručku, v ktorej nájdete praktické informácie, recepty a inšpiratívne návody.

Počet strán: 68

Formát: PDF

Vydavateľstvo: La Chic, s.r.o.

Rok vydania: 2019

 

V porovnaní s obyčajnou knihou je omnoho prehľadnejšia.

Elektronická kniha má všetky náležitosti knihy. Vďaka formátovaniu a grafickému spracovaniu je však prehľadnejšia a čitateľnejšia, a to aj pre ľudí so slabším zrakom.

Čítať môžete začať už v priebehu niekoľkých minút z pohodlia vášho domova.

Pri e-knihe nemusíte ísť do kníhkupectva ani čakať niekoľko dní, kým vám ju obchodník odošle a kuriér doručí. Na základe objednávky a prijatej platby vám náš systém automaticky odošle e-mail s jedinečným odkazom na stiahnutie knihy. Stačí na tento odkaz kliknúť a kniha sa automaticky stiahne do vášho zariadenia (počítača, notebooku, tabletu, smartfónu alebo zariadenia na čítanie elektronických kníh).

Za kúpu e-knihy sa vám poďakuje aj životné prostredie.

Na to, aby ste si ju prečítali, nie je potrebné vyrúbať žiadne stromy! A po stiahnutí už ani nemusíte byť pripojení k internetu. Knihu máte neustále so sebou a môžete si ju čítať všade: v autobuse, vlaku, lietadle a aj na záchode.

Ak predsa len preferujete čítať knihy v tlačenej podobe, je to veľmi jednoduché.  Stačí kliknúť na „tlačiť“ a môžete si ju vytlačiť na vašej tlačiarni.

 

Poznámka:

Po platbe kartou sa vám okrem odoslania mailu zobrazí hneď aj odkaz na stiahnutie na stránke. Pri platbe na bankový účet zasielame knihu aj na základe obdržaného potvrdenia o platbe. Inak treba rátať s tým, že medzibankový prevod trvá 1-2 pracovné dni.

V prípade, ak po úspešnej platbe od nás neregistrujete žiadny mail, prosím skontrolujte si priečinok spam/junk.

 

Nepredávame žiadne produkty, takže sa nemusíte obávať žiadnej skrytej reklamy.

„Život, ktorý vedieme sa veľmi vzdialil od toho, čo je pre nás prirodzené. A to si často pýta svoju daň vo forme rôznych chorôb. Našim cieľom je zvrátiť tento stav. Pomocou rôznych prírodných metód pomáhame organizmu dostať sa do štádia, kedy je schopný čo najlepšie regovať na terapiu. A následne cielene nasadzujeme bylinky, prípadne výživové doplnky, atď.“

Mgr. Katarína Dugovičová, farmaceutka

Hodnotenia, ktoré sme od vás dostali

Iveta M.
Dostala som návod ako krok za krokom zlepšiť svoje zdravotné problémy, ktorých som sa nevedela zbaviť viac ako rok.
Zuzana F.
Môj muž aj deti sú na mňa hrdí. Po terapii sa cítim ako znovu zrodená. Dokonca som schudla 5 kíl.