0
Individuálny konzultačný program

Komplexné riešenie vašich zdravotných ťažkostí pomocou kombinácie lekárskych aj prírodných metód

79 59

Máte otázky z oblasti pretrvávajúcich zápalov a oslabeného imunitného systému?
Trápia vás chronické zdravotné problémy a máte pocit, že vaša liečba len potláča symptómy a nerieši príčinu ani váš zdravotný stav komplexne?
Vyskúšali ste už mnohé, no nič nezabralo?

Na detailnú analýzu a odhalenie skrytých príčin vašich zdravotných problémov využívame komplexný pohľad na človeka (neriešime len symptómy); výsledky z najnovších vedeckých štúdií, ktoré boli v niektorých prípadoch zverejnené len pred pár dňami; a v neposlednom rade tisíckami rokov overené princípy alternatívnej medicíny.

VĎAKA ROZSIAHLYM VEDECKÝM ŠTÚDIÁM SA MEDICÍNA POSÚVA MÍĽOVÝMI KROKMI VPRED.

Každý deň študujeme novo zverejnené vedecké štúdie, aby mohli mať k dispozícii najnovšie výsledky. Vďaka nim získate predstavu o tom, akým smerom sa veda uberá a budete si istí, že sa rozhodujete so všetkými informáciami, ktoré sú aktuálne k dispozícii.

AJURVÉDA JE ÚČINNÝ MEDICÍNSKY SYSTÉM UZNANÝ AJ SVETOVOU ZDRAVOTNÍCKOU ORGANIZÁCIOU.

Komplexný pohľad na zdravie skvele dopĺňa pohľad najstaršieho medicínskeho systému na svete, ajurvédskej medicíny.

Na dôležitosť zdravej stravy a životného štýlu, na ktoré ajurvéda kladie dôraz, sa s príchodom éry farmaceutických liekov a absolútneho nadšenia možnosťami, ktoré ponúkala moderná medicína, rýchlo zabudlo. Pre ľudí je pohodlnejšie dať si tabletku proti bolesti chrbta než pravidelne cvičiť. Tieto riešenia sú však krátkodobé a krátkozraké.

Ajurvéda ponúka cenné alternatívne, no zároveň seriózne riešenia práve v prípadoch, kedy už západná medicína narazí na limity svojich syntetických liekov (s oslabením imunitného systému a množstvom ďalších nežiadúcich vedľajších účinkov), prípadne na limity toho, čo ešte nemá preskúmané.

ČO AK MÁTE ZÁUJEM O INDIVIDUÁLNE PORADENSTVO?

Ak rozmýšľate nad individuálnym poradenstvo máte možnosť krátkej telefonickej konzultácie (do 15 minút) alebo jeden e-mail ZDARMA.

Nakoľko sa na nás zväčša obracajú ľudia, ktorých zdravotný stav je dlhodobo bez zlepšenia, resp. má tendenciu sa skôr zhoršovať, pričom na jeho zvrátenie už vyskúšali takmer všetko, je potrebný komplexný prístup.

Preto ponúkame komplexný individuálny konzultačný program, v rámci ktorého skúmame váš zdravotný stav do hĺbky a snažíme sa odhaliť skryté príčiny vašich zdravotných problémov.

Následne pripravujeme individuálny plán na riešenie identifikovaných zdravotných problémov, ktorý je vždy prispôsobený vášmu aktuálnemu zdravotnému stavu, berie do úvahy vaše možnosti aj limity.

Na liečbu zdravotných problémov je k dispozícii na trhu neuveriteľné množstvo výživových doplnkov, medzi ktorými je náročné sa zorientovať. Často môžu viesť k vedľajším účinkom alebo interagujú s niektorými liekmi a preto sú pre určitú skupinu ľudí absolútne nevhodné. Pre rôznych ľudí sú vhodné rôzne doplnky a je dôležité dôkladne zvážiť ktorý doplnok je najvhodnejší – je predpoklad, že bude najefektívnejší – na riešenie nielen konkrétneho zdravotného problému, ale celkového zdravotného stavu pacienta.

KTO PRE VÁS INDIVIDUÁLNY PLÁN PRIPRAVUJE?

Náš zdravotný tím pozostáva z 3 ľudí, ktorí spolupracujú na príprave každého individuálneho programu. Pritom dvaja z tímu sú ľudia s odborným vzdelaním (jeden lekár a jeden farmaceut). Tím dopĺňa certifikovaný špecialista na ajurvédsku a tradičnú medicínu a výživu.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je IMG_6778-1024x483.jpg

Očakávať od nás môžete profesionálny a priateľský prístup. Vzhľadom k citlivosti zdravotných informácií je diskrétnosť samozrejmosťou.

Čo od nás určite neočakávajte:

  • Neposkytujeme informácie, ktoré nie sú vedecky podložené.
  • Nepredávame žiadne produkty, takže si môžete byť istí, že naše odporúčania sú nestranné bez bočných úmyslov.
  • Neliečime, ale skôr vzdelávame, aby ste pochopili, čo vaše telo potrebuje na to, aby mohlo efektívne využívať samoregulačné mechanizmy.
  • Nemôžeme za vás urobiť zmeny ani tvrdú prácu.

Referencie

AKO PREBIEHA INDIVIDUÁLNY PROGRAM?

Analýzu zdravotného stavu pripravujeme na základe informácií, ktoré nám poskytnete v zdravotnom dotazníku, vrátane lekárskej anamnézy a ideálne aj výsledkov laboratórnych testov.

Do jedného týždňa od obdržania vyplneného zdravotného dotazníka pre vás pripravíme plán cielený na vaše zdravotné problémy, ktorý zvyčajne zahŕňa aj zmeny v stravovaní a životnom štýle, odporúčania výživových doplnkov, byliniek, prípadne potrebu absolvovania ďalších vyšetrení, atď.

Plán spolu dôkladne prejdeme počas individuálnej konzultácie. Konzultácie najčastejšie prebiehajú po telefóne alebo prostredníctvom mailovej komunikácie – výhodou je anonymita, prístup z pohodlia domova, časová aj finančná efektivita. Obvyklý čas konzultácií je v pracovné dni doobeda.

Prečo neposkytujeme osobné stretnutia? Náš tím je zostavený z ľudí z rôznych kútov Slovenska a bolo by nereálne časovo ani finančne dať ich všetkých dokopy.

Po absolvovaní plánu môžete očakávať pozitívne zmeny, vrátane úplného odstránenia vášho problému. Výsledky sú individuálne a závisia od vašej odhodlanosti, ako aj od typu vášho problému (nadváha, vysoký krvný tlak, diabetes 2. typu, dysfunkcia štítnej žľazy, ekzém, IBS atď.).

K Individuálnemu konzultačnému programu od nás dostanete vybranú príručku zdarma!

Ak máte záujem o poradenstvo alebo by ste chceli viac informácií o našich službách, neváhajte nás kontaktovať na info@e-terapia.sk.

POZNÁMKY

Na základe prijatej platby vám systém automaticky odošle e-mail s jedinečným linkom na stiahnutie zdravotného dotazníka s pokynmi. Po platbe kartou sa vám okrem odoslania mailu zobrazí hneď aj link na stiahnutie na stránke.
Pri platbe na bankový účet zasielame dotazník aj na základe obdržaného potvrdenia o platbe. Inak treba rátať s tým, že medzibankový prevod trvá 1-2 pracovné dni.
V prípade, ak po úspešnej platbe od nás neregistrujete žiadny mail, prosím skontrolujte si priečinok spam/junk.

VIAC NEŽ LEN KONZULTÁCIA

Každému z vás sa venujeme individuálne a do hĺbky. Plán vám vždy zostavujú až traja odborníci, z toho dvaja so zdravotným vzdelaním. Môžete si tak byť istí, že máte k dispozícii všetky relevantné možnosti a pritom sa nejedná o žiadne šarlatánske praktiky.

„Život, ktorý vedieme sa veľmi vzdialil od toho, čo je pre nás prirodzené. A to si často pýta svoju daň vo forme rôznych chorôb. Našim cieľom je zvrátiť tento stav. Pomocou rôznych prírodných metód pomáhame organizmu dostať sa do štádia, kedy je schopný čo najlepšie regovať na terapiu. A následne cielene nasadzujeme bylinky, prípadne výživové doplnky, atď.“

Mgr. Katarína Dugovičová, farmaceutka

Hodnotenia, ktoré sme od vás dostali

Iveta M.
Dostala som návod ako krok za krokom zlepšiť svoje zdravotné problémy, ktorých som sa nevedela zbaviť viac ako rok.
Zuzana F.
Môj muž aj deti sú na mňa hrdí. Po terapii sa cítim ako znovu zrodená. Dokonca som schudla 5 kíl.