0
Individuálna konzultácia

Individuálny terapeutický plán na efektívne riešenie vašich ťažkostí

69 59

Trápite sa so špecifickými zdravotnými problémami, s ktorými  si neviete dať rady?

Objednajte si u nás individuálnu online konzultáciu, v rámci ktorej vám pripravíme komplex odporúčaní, a to na základe vedeckých štúdií s dokázanou účinnosťou, ale aj prírodných rokmi overených postupov.

Náš tím (pozostávajúci z lekára, farmaceuta a certifikovaného poradcu) spoločne s vami zostaví individuálny terapeutický plán, prispôsobený na mieru Vašim potrebám a možnostiam.

Terapia môže zahŕňať zmeny v stravovaní a životnom štýle, odporúčania výživových doplnkov, byliniek, prípadne potrebu absolvovania ďalších vyšetrení, atď.

Ku každému z odporúčaní dostanete informáciu, či existujú vedecky podložené štúdie, ktoré dokazujú účinnosť, s linkami na relevantné zdroje.

K riešeniu zdravotných problémov pristupujeme komplexne. V prvom kroku budeme potrebovať, aby ste vyplnili zdravotný dotazník. Na základe  jeho zhodnotenia identifikujeme možné príčiny vášho stavu a navrhneme terapiu. Pracujeme vždy individuálne, každý človek je jedinečný a preto aj každý terapeutický plán je jedinečný. Plán spolu dôkladne prejdeme, aby ste si boli istý, že všetkému rozumiete. V prípade, že vám niečo nebude vyhovovať, plán upravíme. Ak by sa čokoľvek vyskytlo, máte možnosť nás  kedykoľvek kontaktovať a váš stav s nami skonzultovať. Vždy sa snažíme vyjsť našim zákazníkom v ústrety a sme radi, ak máme možnosť zostať priebežne v kontakte a dozvedieť sa o účinnosti terapie.

Teraz dostanete k Individuálnemu terapeutickému plánu vybranú príručku zdarma.

VIAC NEŽ LEN TERAPIA

Každému z vás sa venujeme individuálne a do hĺbky. Plán vám vždy zostavujú až traja odborníci na prírodné metódy, z toho dvaja so zdravotným vzdelaním. Môžete si tak byť istí, že máte k dispozícii všetky relevantné možnosti a pritom sa nejedná o žiadne šarlatánske praktiky.

„Život, ktorý vedieme sa veľmi vzdialil od toho, čo je pre nás prirodzené. A to si často pýta svoju daň vo forme rôznych chorôb. Našim cieľom je zvrátiť tento stav. Pomocou rôznych prírodných metód pomáhame organizmu dostať sa do štádia, kedy je schopný čo najlepšie regovať na terapiu. A následne cielene nasadzujeme bylinky, prípadne výživové doplnky, atď.“

Mgr. Katarína Dugovičová, farmaceutka

Hodnotenia, ktoré sme od vás dostali

Iveta M.
Dostala som návod ako krok za krokom zlepšiť svoje zdravotné problémy, ktorých som sa nevedela zbaviť viac ako rok.
Zuzana F.
Môj muž aj deti sú na mňa hrdí. Po terapii sa cítim ako znovu zrodená. Dokonca som schudla 5 kíl.