Osobná konzultácia – Celostná terapia na mieru

99

Komplexné riešenie vašich zdravotných ťažkostí pomocou kombinácie lekárskych aj prírodných metód

Kategórie:

Popis

Zvýšte úspešnosť vašej liečby pomocou prepojenia výsledkov z najnovších vedeckých štúdií spolu s rokmi overenou alternatívnou medicínou.

Výsledky z najnovších vedeckých štúdií

Vďaka zlepšeniu nástrojov a rozsiahlym vedeckým štúdiám sa medicína posúva míľovými krokmi vpred. Je veľký rozdiel v prístupe k rôznym ochoreniam vrátane problémov s imunitným systémom, ak porovnáte odporúčané postupy dnes a ešte pred pár rokmi. Preto je dôležité mať k dispozícii výsledky z najnovších vedeckých štúdií. Vďaka nim získate predstavu o tom, akým smerom sa veda uberá a budete si istí, že sa rozhodujete so všetkými relevantnými medicínskymi informáciami.

Celostný pohľad pomocou alternatívnej medicíny

U nás sa môžete spoľahnúť na celostný pohľad na človeka. Váš zdravotný stav skúmame skutočne do hĺbky a snažíme sa odhaliť skryté príčiny vašich zdravotných problémov. Ajurvédska medicína je najstarší medicínsky systém na svete, ktorého metódy úspešne prešli testom času. Ajurvéda je uznaná aj Svetovou zdravotníckou organizáciou za účinný medicínsky systém. Ajurvéda ponúka cenné alternatívne, no zároveň seriózne riešenia práve v prípadoch, kedy už moderná medicína narazí na limity svojich syntetických liekov (s oslabením imunitného systému a množstvom ďalších nežiadúcich vedľajších účinkov), prípadne na limity toho, čo ešte nemá preskúmané.

Upozornenie: z etických dôvodov neberieme onkologických ani psychiatrických pacientov.

Kto pre vás pripravuje terapiu?

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je IMG_6778-1024x483.jpg

Náš tím pozostáva z 3 ľudí, ktorí spolupracujú na príprave každého individuálneho programu. Pritom dvaja z tímu sú ľudia s odborným vzdelaním (jeden lekár a jeden farmaceut). Tím dopĺňa certifikovaný špecialista na ajurvédsku a tradičnú medicínu a výživu. Viac o našom tíme si môžete prečítať v časti Kontakt.
Očakávať od nás môžete profesionálny a priateľský prístup. Vzhľadom k citlivosti zdravotných informácií je diskrétnosť samozrejmosťou.

Riadime sa zásadou z obľúbeného čínskeho príslovia: Bez choroby by nebolo zdravia

Čo od nás určite neočakávajte?

 • Neposkytujeme informácie, ktoré nie sú vedecky podložené.
 • Nepredávame žiadne produkty, takže si môžete byť istí, že naše odporúčania sú nestranné bez bočných úmyslov.
 • Nemôžeme za vás urobiť zmeny ani tvrdú prácu.

Referencie

Zahrnuté služby

Alternatívna medicína

 • Celostný pohľad na človeka a na príčiny zdravotného stavu, vrátane vnútorných súvislosti a prepojení v organizme
 • Nastavenie šetrnej detoxikácie, ak je potrebná
 • Nastavenie zmien v životnom štýle, ktoré sú kľúčové pre odstránenie príčin
 • Odporúčanie alternatívnych metód, napríklad akupresúry, relaxačných techník ako jóga, meditácie, mindfullness a podobne
 • Odporučenie byliniek a výživových doplnkov

Medicínsky pohľad

 • Analýza aktuálneho zdravotného stavu a nastavenej liečby z pohľadu modernej medicíny
 • Identifikácia výsledkov najnovších vedeckých štúdií
 • Identifikácia potreby doplňujúcich testov a vyšetrení
 • Psychosomatika

Nutričné poradenstvo

 • Výživové poradenstvo
 • Identifikácia vhodných potravín pre zdravotný stav a vaše zdravotné problémy
 • Nastavenie eliminačnej diéty v prípade ak je potrebná

Coaching

 • Detailné vysvetlenie navrhovaného plány
 • Pomoc pri akceptácii potrebných zmien
 • Ozrejmenie účinnosti kontroverzných postupov na základe vedy

Teraz od nás teraz dostanete vybranú príručku zdarma!

Ako prebieha terapia na mieru?

Ak máte záujem o poradenstvo alebo by ste chceli viac informácií o našich službách, neváhajte nás kontaktovať na info@e-terapia.sk.

Analýzu zdravotného stavu pripravujeme na základe informácií, ktoré nám poskytnete v zdravotnom dotazníku, vrátane lekárskej anamnézy a ideálne aj výsledkov laboratórnych testov.

Do jedného týždňa od obdržania vyplneného zdravotného dotazníka pre vás pripravíme plán cielený na vaše zdravotné problémy, ktorý zvyčajne zahŕňa aj zmeny v stravovaní a životnom štýle, odporúčania výživových doplnkov, byliniek, prípadne potrebu absolvovania ďalších vyšetrení, atď.

Plán spolu dôkladne prejdeme počas individuálnej konzultácie. Konzultácie najčastejšie prebiehajú po telefóne alebo prostredníctvom mailovej komunikácie – výhodou je anonymita, prístup z pohodlia domova, časová aj finančná efektivita. V prípade záujmu o osobnu konzultáciu nás prosím kontaktujte.

Po absolvovaní plánu môžete očakávať pozitívne zmeny, vrátane úplného odstránenia vášho problému. Výsledky sú individuálne a závisia od vašej odhodlanosti, ako aj od typu vášho problému (nadváha, vysoký krvný tlak, diabetes 2. typu, dysfunkcia štítnej žľazy, ekzém, IBS atď.).

Poznámky

Na základe prijatej platby vám systém automaticky odošle e-mail s jedinečným linkom na stiahnutie zdravotného dotazníka s pokynmi. Po platbe kartou sa vám okrem odoslania mailu zobrazí hneď aj link na stiahnutie na stránke.
Pri platbe na bankový účet zasielame dotazník aj na základe obdržaného potvrdenia o platbe. Inak treba rátať s tým, že medzibankový prevod trvá 1-2 pracovné dni.
V prípade, ak po úspešnej platbe od nás neregistrujete žiadny mail, prosím skontrolujte si priečinok spam/junk.

Najčastejšie otázky

Prečo neposkytujete osobné stretnutia?

Náš tím je zostavený z ľudí z rôznych kútov Slovenska a bolo by nereálne časovo ani finančne dať ich všetkých dokopy.

Alternatívna medicína zahŕňa množstvo metód. Prečo využívate najmä ajurvédu?

Ajurvéda (narozdiel od niektorých iných alternatívnych metód) je uznaná aj Svetovou zdravotníckou organizáciou za účinný medicínsky systém. Ide o najstarší medicínsky systém na svete, ktorého metódy úspešne prešli testom času. Množstvo z bylín využívaných v ajurvédskej medicíne už má aj vedecký overené účinky.

Na druhej strane pojem alternatívna medicína je “všeobímajúci” a môže zahŕňať aj rôzne šarlatánske praktiky ako metódy ako z vás len vytiahnuť peniaze.