Zľava!

Komplexný zdravotný plán na mieru

79 59

Komplexné riešenie vašich zdravotných ťažkostí pomocou kombinácie lekárskych aj prírodných metód

Kategórie:

Popis

Trápia vás chronické zdravotné problémy a máte pocit, že vaša liečba len potláča symptómy a nerieši príčinu ani váš zdravotný stav komplexne?
Vyskúšali ste už mnohé, no nič nezabralo?
Máte otázky, na ktoré ste nedostali odpoveď?

V rámci komplexného zdravotného plánu skúmame váš zdravotný stav do hĺbky, snažíme sa odhaliť skryté príčiny vašich zdravotných problémov a zostavujeme pre vás plán na efektívne riešenie vašich zdravotných problémov tak, aby sme zabezpečili čo najväčšiu účinnosť a pokrytie celého zdravotného stavu. Plán je vždy prispôsobený vášmu aktuálnemu zdravotnému stavu, berie do úvahy vaše možnosti aj limity.

ZAHRNUTÉ SLUŽBY

MODERNÁ MEDICÍNA

Vďaka rozsiahlym vedeckým štúdiám sa medicína posúva míľovými krokmi vpred. Každý deň preto študujeme novo zverejnené vedecké štúdie, aby ste od nás dostali k dispozícii najnovšie výsledky.

 • Komplexná analýza aktuálneho zdravotného stavu
 • Zrevidovanie nastavenej liečby
 • Identifikácia potreby doplňujúcich testov a vyšetrení

ALTERNATÍVNA MEDICÍNA

Komplexný pohľad na zdravie skvele dopĺňa pohľad najstaršieho zdravotného systému na svete, ajurvédskej medicíny, ktorá bola uznaná aj Svetovou zdravotníckou organizáciou WHO za účinný medicínsky systém.

Ajurvéda ponúka cenné alternatívne, no zároveň seriózne riešenia práve v prípadoch, kedy už západná medicína narazí na limity svojich syntetických liekov (s oslabením imunitného systému a množstvom ďalších nežiadúcich vedľajších účinkov), prípadne na limity toho, čo ešte nemá preskúmané.

 • Identifikácia príčin zdravotného stavu, vnútorných súvislosti a prepojení v organizme, ktoré stoja za symptómami
 • Nastavenie šetrnej detoxikácie
 • Odporúčanie reflexológie a akupresúry vrátane detailného popisu bodov na domáce použitie
 • Nastavenie zostavy cvikov na precvičovanie problematických orgánov a meridiánov
 • Zvládanie stresu pomocou relaxačných techník ako jóga, meditácie, mindfullness
 • Psychosomatika
 • Nastavenie doplnkovej liečby pomocou byliniek a výživových doplnkov
 • Odporúčanie zmien v životnom štýle, ktoré sú kľúčové pre odstránenie príčin
 • Identifikácia potreby alternatívnych metód ako akupunktúra, biorezonancia, atď.

NUTRIČNÉ PORADENSTVO – JEDLO AKO LIEK

Reakcia na jedlo

Je veľký rozdiel v tom, ako na jedlo nazerajú ľudia v súčasnosti a ako bolo vnímané v minulosti. Od nástroja na prežitie v prípade našich dávnych predkov cez nástroj na liečenie v nedávnej histórii až po súčasnosť, kedy sa z jedla stal kult, pôžitok a nástroj na odbúranie stresu.

Návrat k strave, ktorá je pre ľudí prirodzená a preferovaním potravín, ktorých konzumácia má priaznivý vplyv na príčinu zdravotných problémov môžete podporiť liečbu, zefektívniť ju a urýchliť zlepšenie zdravotného stavu.

 • Výživové poradenstvo
 • Identifikácia vhodných potravín pre zdravotný stav
 • Identifikácia stravovacieho plánu vhodného pre vaše zdravotné problémy
 • Nastavenie eliminačnej diéty
 • Tvorba jedálnička na mieru vrátane receptov

COACHING

 • Poskytnutie detailných informácií pre pochopenie príčin zdravotného stavu a toho, čo vaše telo potrebuje na to, aby mohlo efektívne využívať samoregulačné mechanizmy
 • Spoločné prejdenie si navrhovaného plánu
 • Pomoc pri akceptácii potrebných zmien
 • Ozrejmenie účinnosti kontroverzných postupov na základe vedy

Ku komplexnému zdravotnému plánu od nás teraz dostanete vybranú príručku zdarma!

KTO PRE VÁS PLÁN PRIPRAVUJE?

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je IMG_6778-1024x483.jpg

Náš zdravotný tím pozostáva z 3 ľudí, ktorí spolupracujú na príprave každého individuálneho programu. Pritom dvaja z tímu sú ľudia s odborným vzdelaním (jeden lekár a jeden farmaceut). Tím dopĺňa certifikovaný špecialista na ajurvédsku a tradičnú medicínu a výživu.

Očakávať od nás môžete profesionálny a priateľský prístup. Vzhľadom k citlivosti zdravotných informácií je diskrétnosť samozrejmosťou.

Čo od nás určite neočakávajte:

 • Neposkytujeme informácie, ktoré nie sú vedecky podložené.
 • Nepredávame žiadne produkty, takže si môžete byť istí, že naše odporúčania sú nestranné bez bočných úmyslov.
 • Nemôžeme za vás urobiť zmeny ani tvrdú prácu.

Referencie

AKO PREBIEHA INDIVIDUÁLNY PROGRAM?

Ak máte záujem o poradenstvo alebo by ste chceli viac informácií o našich službách, neváhajte nás kontaktovať na info@e-terapia.sk.

Analýzu zdravotného stavu pripravujeme na základe informácií, ktoré nám poskytnete v zdravotnom dotazníku, vrátane lekárskej anamnézy a ideálne aj výsledkov laboratórnych testov.

Do jedného týždňa od obdržania vyplneného zdravotného dotazníka pre vás pripravíme plán cielený na vaše zdravotné problémy, ktorý zvyčajne zahŕňa aj zmeny v stravovaní a životnom štýle, odporúčania výživových doplnkov, byliniek, prípadne potrebu absolvovania ďalších vyšetrení, atď.

Plán spolu dôkladne prejdeme počas individuálnej konzultácie. Konzultácie najčastejšie prebiehajú po telefóne alebo prostredníctvom mailovej komunikácie – výhodou je anonymita, prístup z pohodlia domova, časová aj finančná efektivita. Obvyklý čas konzultácií je v pracovné dni doobeda.

Po absolvovaní plánu môžete očakávať pozitívne zmeny, vrátane úplného odstránenia vášho problému. Výsledky sú individuálne a závisia od vašej odhodlanosti, ako aj od typu vášho problému (nadváha, vysoký krvný tlak, diabetes 2. typu, dysfunkcia štítnej žľazy, ekzém, IBS atď.).

POZNÁMKY

Na základe prijatej platby vám systém automaticky odošle e-mail s jedinečným linkom na stiahnutie zdravotného dotazníka s pokynmi. Po platbe kartou sa vám okrem odoslania mailu zobrazí hneď aj link na stiahnutie na stránke.
Pri platbe na bankový účet zasielame dotazník aj na základe obdržaného potvrdenia o platbe. Inak treba rátať s tým, že medzibankový prevod trvá 1-2 pracovné dni.
V prípade, ak po úspešnej platbe od nás neregistrujete žiadny mail, prosím skontrolujte si priečinok spam/junk.

Prečo neposkytujeme osobné stretnutia? Náš tím je zostavený z ľudí z rôznych kútov Slovenska a bolo by nereálne časovo ani finančne dať ich všetkých dokopy.