Zachráňte imunitu sebe aj svojim deťom

14

Príručka zrozumiteľne popisuje najnovšie poznatky o fungovaní imunitného systému a možnosti jeho ovplyvnenia od narodenia až do dospelosti

Kategórie:

Popis

Imunitný systém je fascinujúco prepojená sieť. Má svoje evolúciou naprogramované fungovanie aj limity, no ďalej sa vyvíja po celý život. Ovplyvňujú ho mnohé faktory vrátane každodenných rozhodnutí, vďaka ktorým je možné ovplyvniť vývoj zdravotného stavu.

Keď chceme hovoriť o imunite, musíme brať do úvahy všetky relevantné pohľady – inak na imunitu nazerá evolučná biológia, iný pohľad má moderná medicína, úplne odlišný má alternatívna medicína. Rozdielne sa pristupuje k dospelým a k detským pacientom.

Kniha ZACHRÁŇTE IMUNITU sebe aj svojim deťom poskytuje jedinečný pohľad na problematiku imunitného systému práve vďaka prepojeniu týchto pohľadov.

Vďaka tomu získate návod na to, ako využiť potenciál svojho vlastného organizmu na ceste za pevným zdravím a skutočne zachrániť svoj imunitný systém.

Zmeňte spôsob, akým rozmýšľate o zdraví a objavte životný štýl, ktorý posilňuje imunitný systém – a to na základe najnovších VEDECKÝCH VÝSKUMOV a v súlade s tým, ako bolo fungovanie ľudského organizmu evolúciou naprogramované.

Čo všetko sa ešte dozviete?

 • Ako spoznáte, či máte skutočne oslabenú imunitu?
 • Ako funguje imunitný systém?
 • Či je tvrdenie, že imunita sídli v črevách, skutočne pravdivé?
 • Aká strava je pre človeka prirodzená? Ako a prečo súčasná strava ohrozuje naše zdravie?
 • Tiež sa dozviete o vplyve črevného mikrobiómu na psychické zdravie, vrátane porúch autistického spektra.
 • Akí sú hlavní ničitelia imunitného systému? Čo je to stresová imunosupresia?
 • Aké sú skryté príčiny infekcií?
 • Ako sa starať o základ zdravej imunity – mikrobióm, od narodenia po celý život?
 • Ako môžete vykŕmiť svoj imunitný systém? Ktoré živiny sú pre imunitu kľúčové? Ktoré superpotraviny podporujú imunitu?
 • Najnovšie trendy pre harmonizáciu imunity, medzi nimi sa dozviete napríklad aj o nových usmerneniach o predpisovaní antibiotík alebo o fekálnej transplantácii či o eko-terapii.
 • Či je možné ovplyvniť imunitu aj pomocou prírodných a syntetických výživových doplnkov? Ktoré z nich fungujú a prečo? U ktorých z doplnkov skončili štúdie s rozporuplnými výsledkami a je zbytočné za je vyhadzovať peniaze?

Prečítajte si úryvky z knihy:

V porovnaní s obyčajnou knihou je omnoho prehľadnejšia.

Elektronická kniha má všetky náležitosti knihy. Vďaka formátovaniu a grafickému spracovaniu je však prehľadnejšia a čitateľnejšia, a to aj pre ľudí so slabším zrakom.

Čítať môžete začať už v priebehu niekoľkých minút z pohodlia vášho domova.

Pri e-knihe nemusíte ísť do kníhkupectva ani čakať niekoľko dní, kým vám ju obchodník odošle a kuriér doručí. Na základe objednávky a prijatej platby vám náš systém automaticky odošle e-mail s jedinečným odkazom na stiahnutie knihy. Stačí na tento odkaz kliknúť a kniha sa automaticky stiahne do vášho zariadenia (počítača, notebooku, tabletu, smartfónu alebo zariadenia na čítanie elektronických kníh).

Za kúpu e-knihy sa vám poďakuje aj životné prostredie.

Na to, aby ste si ju prečítali, nie je potrebné vyrúbať žiadne stromy! A po stiahnutí už ani nemusíte byť pripojení k internetu. Knihu máte neustále so sebou a môžete si ju čítať všade: v autobuse, vlaku, lietadle a aj na záchode.

Ak predsa len preferujete čítať knihy v tlačenej podobe, je to veľmi jednoduché.  Stačí kliknúť na „tlačiť“ a môžete si ju vytlačiť na vašej tlačiarni.

 

Poznámka:

Po platbe kartou sa vám okrem odoslania mailu zobrazí hneď aj odkaz na stiahnutie na stránke. Pri platbe na bankový účet zasielame knihu aj na základe obdržaného potvrdenia o platbe. Inak treba rátať s tým, že medzibankový prevod trvá 1-2 pracovné dni.

V prípade, ak po úspešnej platbe od nás neregistrujete žiadny mail, prosím skontrolujte si priečinok spam/junk.

 

Nepredávame žiadne produkty, takže sa nemusíte obávať žiadnej skrytej reklamy.

Ďalšie informácie

Počet strán

146

Formát

PDF

releaseDate

Rok vydania: 2019

manufacturer

Vydavateľstvo: La Chic, s.r.o.