0
Dobrovoľný príspevok

Podporte našu snahu o zabezpečenie komplexných informácií o možnostiach liečby

2

e-Terapia.sk je portál, na ktorom ľudia, ktorých trápi zdravie, dostanú komplexné informácie o možnostiach liečby, vrátane najnovších možností na základe nedávnych medicínskych poznatkov, ako aj alternatívnej liečby.

Prinášame jedinečný obsah na základe vedecky overených informácií, aby ste neboli odkázaní na hoaxy a konšpirácie, ktoré nemajú s pravdou nič spoločné. Zároveň pripravujeme bezplatnú zdravotnú poradňu.

To si však vyžaduje hodiny a hodiny študovania a práce. Každý váš problém a otázku berieme vážne a snažíme sa o čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj s odborníkmi. Každej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby aj viac.

Pre budúcu činnosť stránky je však kľúčové aj jej financovanie – preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť aj finančne.

Dobrovoľným príspevkom môžete prispieť k tomu, aby sme mohli poskytnúť pomoc čo najväčšiemu počtu ľudí. Aj tým, ktorí si nemôžu dovoliť nám finančne prispieť..

Zároveň máte príležitosť stať sa členom komunity, ktorá bojuje za celostný pohľad na človeka.

Vážime si každú pomoc.
Ďakujeme.

„Život, ktorý vedieme sa veľmi vzdialil od toho, čo je pre nás prirodzené. A to si často pýta svoju daň vo forme rôznych chorôb. Našim cieľom je zvrátiť tento stav. Pomocou rôznych prírodných metód pomáhame organizmu dostať sa do štádia, kedy je schopný čo najlepšie regovať na terapiu. A následne cielene nasadzujeme bylinky, prípadne výživové doplnky, atď.“

Mgr. Katarína Dugovičová, farmaceutka

Hodnotenia, ktoré sme od vás dostali

Iveta M.
Dostala som návod ako krok za krokom zlepšiť svoje zdravotné problémy, ktorých som sa nevedela zbaviť viac ako rok.
Zuzana F.
Môj muž aj deti sú na mňa hrdí. Po terapii sa cítim ako znovu zrodená. Dokonca som schudla 5 kíl.