0
Keď sa nedarí schudnúť

Príručka odhaľuje príčiny problémov s hmotnosťou a ponúka návod ako pri chudnutí využiť evolúciou naprogramované gény vo svoj prospech

9

Jedlo je jeden z najväčších pôžitkov, ktorý nám život prináša.

Každá diéta, ktorá túto skutočnosť neberie do úvahy a snaží sa bojovať s génmi, ktoré boli zakódované miliónmi rokov evolúcie, je odsúdená na zlyhanie.

Príručka Keď sa nedarí schudnúť odhaľuje príčiny problémov s hmotnosťou a ponúka jednoduchý a praktický návod na to, čo robiť, aby ste tieto gény využili pri chudnutí vo svoj prospech namiesto toho, aby ste bojovali s veternými mlynmi.

Zmeňte spôsob, akým rozmýšľate o jedle a chudnutí a objavte zdravý životný štýl, ktorý podporuje chudnutie – a to na základe najnovších VEDECKÝCH VÝSKUMOV a v súlade s tým, ako bolo fungovanie ľudského organizmu evolúciou naprogramované.

Čo všetko sa dozviete?

  • Čo v skutočnosti stojí za problémami s hmotnosťou a chudnutím? Ktoré hormóny majú vplyv na chudnutie?
  • Prečo je dôležité chudnutie správne načasovať?
  • Prečo je prerušovaný pôst účinnejší v porovnaní s klasickými diétami? Z čoho vychádza koncept prerušovaného pôstu? Čo sa v tele odohráva počas pôstu? Ako často by ste sa mali postiť? Čo je dovolené a na čo si dávať pozor počas pôstu?
  • Ktoré potraviny konzumovať mimo pôstu a aké prinášajú benefity? Ktoré potraviny preferovať a ktoré zo svojho jedálnička úplne vylúčiť?
  • Do akej miery vám fyzická aktivita pomôže schudnúť? Aký typ cvičenia si zvoliť? Ako zosúladiť cvičenie s pôstom?
  • Ktoré psychologické aspekty sú pre úspech v chudnutí kľúčové? Aké sú psychologické spúšťače hladu? Ako zostať počas chudnutia v pohode?
  • Ktoré výživové doplnky majú účinok na chudnutie potvrdené výskumom a môžu vám uľahčiť cestu za vysnívanou hmotnosťou?
  • Ako vám môžu pomôcť moderné technológie?
  • Na záver dostanete recepty na nízko-sacharidové prílohy, odpovede na najčastejšie otázky, týkajúce sa prerušovaného pôstu a ešte omnoho viac!

Vyskúšajte tieto úžasné výsledky sami na sebe!

Stiahnite si prvú kapitolu zdarma kliknutím na obrázok

Dostanete od nás elektronickú príručku, v ktorej  na viac ako 100 stranách nájdete praktické informácie, recepty a inšpiratívne návody.

Nepredávame žiadne produkty, takže sa nemusíte obávať žiadnej skrytej reklamy.

Ak máte špecifické zdravotné problémy a hľadáte profesionálnu radu ohľadom toho, ako vám môžu pomôcť prírodné metódy, náš tím vám rád zostaví individuálny terapeutický plán.

Kontraindikácie: vek pod 18 rokov alebo nad 60 rokov, nižšia hmotnosť alebo podvýživa, cukrovka, problémy s reguláciou cukru v krvi, žlčové kamene alebo piesok, tehotenstvo (vrátane toho, ak sa snažíte otehotnieť), dojčenie, chronický stres, história poruchy príjmu potravy (bulímia alebo anorexia), poruchy spánku, nízky krvný tlak.

„Život, ktorý vedieme sa veľmi vzdialil od toho, čo je pre nás prirodzené. A to si často pýta svoju daň vo forme rôznych chorôb. Našim cieľom je zvrátiť tento stav. Pomocou rôznych prírodných metód pomáhame organizmu dostať sa do štádia, kedy je schopný čo najlepšie regovať na terapiu. A následne cielene nasadzujeme bylinky, prípadne výživové doplnky, atď.“

Mgr. Katarína Dugovičová, farmaceutka

Hodnotenia, ktoré sme od vás dostali

Iveta M.
Dostala som návod ako krok za krokom zlepšiť svoje zdravotné problémy, ktorých som sa nevedela zbaviť viac ako rok.
Zuzana F.
Môj muž aj deti sú na mňa hrdí. Po terapii sa cítim ako znovu zrodená. Dokonca som schudla 5 kíl.