Ako znížiť hladinu cukru v krvi prírodne

6

Príručka popisuje najnovšie poznatky o možnostiach, ako prírodne znížiť hladinu cukru v krvi, zvrátiť inzulínovú rezistenciu a prediabetes, prípadne aj diabetes 2. typu

Kategórie:

Popis

Hladina cukru v krvi trápi nielen ľudí s cukrovkou. Podľa štatistiky dokonca až 6 ľudí z 10 má problém s jej reguláciou. Na vine je najmä súčasný spôsob stravovania, ktorý spôsobuje časté výkyvy hladiny cukru v krvi, ktoré vedú k inzulínovej a leptínovej rezistencii a tie zase spôsobujú Prediabetes -> Diabetes 2. typu.

Príručka sa zameriava na možnosti, ako prírodne znížiť hladinu cukru v krvi, obnoviť citlivosť buniek na inzulín resp. zvrátiť inzulínovú rezistenciu a prediabetes, prípadne aj diabetes 2. typu. Informácie uvedené v príručke sú vedecky podložené, môžete si k nim dohľadať štúdie, ktoré sú uverejnené v rámci zoznamu biblických odkazov. Príručka taktiež využíva informácie od skúsených lekárov a odborníkov, ktorí sa roky venujú tejto problematike, ako aj rokmi overené alternatívne postupy.

Medzi hlavné možnosti ako znížiť hladinu cukru patrí strava a pôst

Pôst je jednou z najstarších liečebných tradícií v ľudskej histórii. Praktizovaný od nepamäti, úspešne prešiel testom času. Počas prerušovaného pôstu dochádza k udržaniu hladinu cukru v krvi na nízkej úrovni a zároveň k hormonálnym zmenám, vďaka ktorým je pôst účinným nástrojom na obnovu citlivosti buniek na inzulín a zlepšenie množstva zdravotných problémov.

Naša príručka vás prevedie dôležitými informáciami o prerušovanom pôste. Dozviete sa o histórii pôstu, čo všetko v organizme počas pôstu prebieha, aké sú najznámejšie pôstne režimy, aké mýty sa šíria o pôste a ktoré sú pravdivé, atď.
Príručka vás pripraví na váš prvý prerušovaný pôst. Dozviete sa o psychologických aj fyziologických spúšťačoch hladu, ako ich prekonať, čo je počas pôstu dovolené jesť a piť a podobne.

Zároveň sa dozviete, čo by ste mali jesť mimo pôstu: prečo sú dôležité bielkoviny, ako si vybrať sacharidy, akú porciu jedla by ste mali jesť a podobne. Dostanete od nás aj zopár skvelých receptov na nízko-sacharidové výživné prílohy.

Ďalšie možnosti ako dostať hladinu cukru pod kontrolu ako: zmeny životného štýlu a výživové doplnky

Zoznam možností však pri strave a pôste nekončí. Medzi metódy ako dostať hladinu cukru pod kontrolu patrí aj cvičenie, schudnutie, pravidelný spánok a ďalšie pozitívne zmeny životného štýlu.

V príručka sa dozviete aj o výživových doplnkoch s antidiabetickými vlastnosťami, ktoré vám môžu pomôcť dostať hladinu cukru v krvi pod kontrolu, ako je napríklad berberín alebo gymnema lesná. Niektoré z nich majú dokonca porovnateľné účinky s farmaceutickými liekmi.

A na záver nájdete aj tipy na aplikácie, ktoré vám môžu pomôcť.

Výhody elektronickej príručky

Dostanete od nás elektronickú príručku, v ktorej na viac ako 60 stranách nájdete praktické informácie, recepty a inšpiratívne návody.

V porovnaní s obyčajnou knihou je omnoho prehľadnejšia.

Elektronická kniha má všetky náležitosti knihy. Vďaka formátovaniu a grafickému spracovaniu je však prehľadnejšia a čitateľnejšia, a to aj pre ľudí so slabším zrakom.

Čítať môžete začať už v priebehu niekoľkých minút z pohodlia vášho domova.

Pri e-knihe nemusíte ísť do kníhkupectva ani čakať niekoľko dní, kým vám ju obchodník odošle a kuriér doručí. Na základe objednávky a prijatej platby vám náš systém automaticky odošle e-mail s jedinečným odkazom na stiahnutie knihy. Stačí na tento odkaz kliknúť a kniha sa automaticky stiahne do vášho zariadenia (počítača, notebooku, tabletu, smartfónu alebo zariadenia na čítanie elektronických kníh).

Za kúpu e-knihy sa vám poďakuje aj životné prostredie.

Na to, aby ste si ju prečítali, nie je potrebné vyrúbať žiadne stromy! A po stiahnutí už ani nemusíte byť pripojení k internetu. Knihu máte neustále so sebou a môžete si ju čítať všade: v autobuse, vlaku, lietadle a aj na záchode.

Ak predsa len preferujete čítať knihy v tlačenej podobe, je to veľmi jednoduché.  Stačí kliknúť na „tlačiť“ a môžete si ju vytlačiť na vašej tlačiarni.

Poznámka:

Po platbe kartou sa vám okrem odoslania mailu zobrazí hneď aj odkaz na stiahnutie na stránke. Pri platbe na bankový účet zasielame knihu aj na základe obdržaného potvrdenia o platbe. Inak treba rátať s tým, že medzibankový prevod trvá 1-2 pracovné dni.

V prípade, ak po úspešnej platbe od nás neregistrujete žiadny mail, prosím skontrolujte si priečinok spam/junk.

Nepredávame žiadne produkty, takže sa nemusíte obávať žiadnej skrytej reklamy.

Ďalšie informácie

Počet strán

68

Formát

PDF

releaseDate

Rok vydania: 2019

manufacturer

Vydavateľstvo: La Chic, s.r.o.