Kontakt

 

Ak máte akúkoľvek otázku alebo podnet, neváhajte nás kontaktovať pomocou formuláru, ktorý nájdete nižšie.

 

Náš tím

Mgr. Jana Šaffa

Jana je zakladateľka portálu e-Terapia.sk so zázemím vo výskume aj výžive.

Vedie zdravotnícky tím, ktorý sa venuje poskytovaním individuálnych konzultácií pacientom, ktorí si nevedia dať rady so svojím zdravotným stavom a preferujú komplexný prístup.
Odborný tím dopĺňa o pohľad alternatívnej medicíny, najmä ajurvédy a nutričné poradenstvo, ktorým sa venovala v rámci certifikovaného štúdia a pokračuje vo svojom odbornom vzdelávaní aj naďalej.

Okrem toho je tiež autorom úspešných kníh e-Terapie.sk: Protizápalová kúra a Zachráňte imunitu sebe aj svojim deťom a sa aj venuje písaniu článkov.

MUDr. Alica Jászberényiová

Alica je lekárka so 7 ročnou praxou. Pracuje ako všeobecný lekár pre dospelých.

Pri liečbe svojich pacientov používa tradičnú aj alternatívnu medicínu. Alternatívu preferuje najmä pri chronických pacientov, u ktorých konvenčná liečba neprináša želané účinky. Práve takýmto pacientom ponúka nádej na zaujímavé výsledky aj napriek tomu, že tradičná medicína už vyčerpala svoje možnosti.

Taktiež sa venuje štúdiu psychosomatiky. “Snažím brať do úvahy psychosomatickú stránku ochorení, pretože som často svedkom toho, ako je fungovanie nášho organizmu vo veľkej miere prepojené so psychikou.”

Mgr. Katarína Dugovičová

Katarína je vyštudovaná farmaceutka a vo svojom odbore pracuje 10 rokov.

Do tímu prináša veľmi dobrý prehľad v tom, aké spôsoby liečby ponúka klasická aj alternatívna medicína.

Život, ktorý vedieme sa veľmi vzdialil od toho, čo je pre nás prirodzené. A to si často pýta svoju daň vo forme rôznych chorôb. Našim cieľom je zvrátiť tento stav. Pomocou rôznych prírodných metód pomáhame organizmu dostať sa do štádia, kedy je schopný čo najlepšie reagovať na terapiu. A následne cielene nasadzujeme bylinky, prípadne výživové doplnky, atď.

Kontaktný formulár

Napíšte nám

Roland .
Roland .
22:02 26 Jan 20
Prístup tímu e-terapia je výborný. Odporúčam každému, komu bežné liečenie a zdravotný systém založený na... antibiotikách nepomáha. Odozva je veľmi rýchla a priama. Uviedli úplne nový pohľad na moje dlhoročné zdravotné problémy a navrhli možné optimálne riešenie. Ďakujemcelá recenzia
Dominika Benedeková
Dominika Benedeková
10:43 13 Feb 19
Služba e-terapia je nadčasová. Keď sa človek dostane do bludného kruhu viacerých diagnóz , medzi ktorými... zdanlivo neexistuje prepojenie je komplexný prístup absolutne nutný. Prístup odborníkov z e-terapie je profesionálny, empatický a ušitý presne pre konkrétneho človeka. Kniha je fantastickým nástrojom ako začať a návodom ako pokračovať v eliminacii zápalov v našom tele. Odkedy sa riadim aj radami odborníkov z e-terapie cítim sa oveľa energickejšie a zdravotne neporovnateľne lepšie . Z terapie sa stáva deň čo deň môj životný štýl . Nejde len o stravu, spánok, lieky a relax ale najviac o vnútorné presvedčenie , že sa chcem vyliečiť. Terapia je cenovo dostupná . Všetkým ktorí nevedia ako ďalej sami , nemajú čas celé noci študovať štúdie a odbornú literatúru a vyhovuje im tak ako mne online komunikácia to z celého svojho srdca odporúčam vyskúšať. Držím vam palce !celá recenzia
Ingrid Zichová
Ingrid Zichová
19:09 12 Jan 19
Ďakujem za skvelý prístup! Po dlhom čase som mala pocit, že sa niekto naozaj zaujíma o moje zdravie! A veľmi... milo ma prekvapil aj precízny prístup a do detailu prepracované odporúčania.celá recenzia
anna smoradová
anna smoradová
11:30 09 Jan 19
Výborná kniha. Zrozumiteľne a jasne sú popísané jednotlivé kapitoly. Autorka si dala veľmi záležať na... správnom interpretovaní uvedených informácií. Odporúčam.celá recenzia
Zobraziť všetky recenzie

Nechajte nám odkaz

Nehanbite sa. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás!

Newsletter

Nepremeškajte ani jednu novinku!