Kontakt

Ak máte akúkoľvek otázku alebo podnet, neváhajte nás kontaktovať mailom na info@e-terapia.sk

Náš tím

Mgr. Jana Šaffa

Jana je zakladateľka portálu e-Terapia.sk so zázemím vo výskume aj výžive.

Vedie zdravotnícky tím, ktorý sa venuje poskytovaním individuálnych konzultácií pacientom, ktorí si nevedia dať rady so svojím zdravotným stavom a preferujú komplexný prístup.
Odborný tím dopĺňa o pohľad alternatívnej medicíny, najmä ajurvédy a nutričné poradenstvo, ktorým sa venovala v rámci certifikovaného štúdia a pokračuje vo svojom odbornom vzdelávaní aj naďalej.

Okrem toho je tiež autorom úspešných kníh e-Terapie.sk: Protizápalová kúra a Zachráňte imunitu sebe aj svojim deťom a sa aj venuje písaniu článkov.

MUDr. Alica Jászberényiová

Alica je lekárka so 7 ročnou praxou. Pracuje ako všeobecný lekár pre dospelých.

Pri liečbe svojich pacientov používa tradičnú aj alternatívnu medicínu. Alternatívu preferuje najmä pri chronických pacientov, u ktorých konvenčná liečba neprináša želané účinky. Práve takýmto pacientom ponúka nádej na zaujímavé výsledky aj napriek tomu, že tradičná medicína už vyčerpala svoje možnosti.

Taktiež sa venuje štúdiu psychosomatiky. “Snažím brať do úvahy psychosomatickú stránku ochorení, pretože som často svedkom toho, ako je fungovanie nášho organizmu vo veľkej miere prepojené so psychikou.”

Mgr. Katarína Dugovičová

Katarína je vyštudovaná farmaceutka a vo svojom odbore pracuje 10 rokov.

Do tímu prináša veľmi dobrý prehľad v tom, aké spôsoby liečby ponúka klasická aj alternatívna medicína.

Život, ktorý vedieme sa veľmi vzdialil od toho, čo je pre nás prirodzené. A to si často pýta svoju daň vo forme rôznych chorôb. Našim cieľom je zvrátiť tento stav. Pomocou rôznych prírodných metód pomáhame organizmu dostať sa do štádia, kedy je schopný čo najlepšie reagovať na terapiu. A následne cielene nasadzujeme bylinky, prípadne výživové doplnky, atď.