0

Mgr. Jana Šaffa

Mgr. Jana ŠAFFA, zakladateľka portálu e-Terapia.sk so zázemím vo výskume aj výžive.
Hľadala odpovede na svoje zdravotné problémy seba aj svojej rodiny.
e-Terapia.sk je vyvrcholením tisícov hodín výskumu a všetky príspevky sú pripravené na základe vedecky overených informácií a overené odborným tímom so zdravotným vzdelaním.
Jana je tiež autorom úspešných kníh e-Terapie.sk: Protizápalová kúra a Reštart zdravia pomocou prerušovaného pôstu.

Okrem písania, vedie zdravotnícky tím, ktorý sa venuje poskytovaním individuálnych konzultácií pacientom, ktorí si nevedia dať rady so svojím zdravotným stavom a preferujú komplexný prístup.
Odborný tím dopĺňa o pohľad alternatívnej medicíny, najmä ajurvédy a nutričné poradenstvo, ktorým sa venovala v rámci certifikovaného štúdia a pokračuje vo svojom odbornom vzdelávaní aj naďalej.

Mgr. Katarína Dugovičová

Katarína je vyštudovaná farmaceutka a vo svojom odbore pracuje 8 rokov. Do tímu prináša veľmi dobrý prehľad v tom, aké spôsoby liečby ponúka klasická aj alternatívna medicína.

MUDr. Alica Jászberényiová

Alica je lekárka so 6 ročnou praxou. Pracuje ako všeobecný lekár pre dospelých. Pri liečbe svojich pacientov používa tradičnú aj alternatívnu medicínu. Alternatívu preferuje najmä pri chronických pacientov, u ktorých konvenčná liečba neprináša želané účinky. Práve takýmto pacietom ponúka nádej na zaujímavé výsledky aj napriek tomu, že tradičná medicína už vyčerpala svoje možnosti. Taktiež sa snažím brať do úvahy psychosomatickú stránku ochorení, pretože som často svedkom toho, ako je fungovanie nášho organizmu vo veľkej miere prepojené so psychikou.

Prevádzkovateľ

La Chic, s.r.o.
Kupeckého 15
820 15 Bratislava
IČO: 48295213
DIČ: 2120133708

Rýchly kontakt

Napíšte nám a my sa Vám ozveme do 24 hodín!

Zaškrtnutím políčka udeľujem svoj dobrovoľný súhlas s tým, aby spoločnosť La Chic s.r.o. zbierala a spracúvala moje osobné údaje, ktoré poskytnem prostredníctvom tohto formulára, za účelom odpovedania na dotazy. Súhlas udeľujem na obdobie 2 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Prosím prečítajte si naše Vyhlásenie o ochrane osobných údajov pre viac informácií o tom, ako chránime a spracovávame vaše údaje, a o vašich právach pri ich spracúvaní.