0

Mgr. Jana Šaffa

Vo svojom živote som si preskákala množstvom rozličných zdravotných problémov, spojených s chronickými zápalmi: dlhodobo zvýšená teplota, únava, ekzém, opakujúce sa zápaly očí a uší, chronický zápal močového mechúra a žalúdka a neplodnosť.
Bohužiaľ, bola som asi špecifický prípad, pretože ani s jedným z mojich problémov mi lekári nevedeli pomôcť – v rámci svojej úzkej špecializácie nenašli diagnózu. Moderná medicína mi neponúkla komplexný pohľad ani vhodné liečenie, ktoré by riešilo príčinu mojich problémov.

Rozhodla som sa preto pre alternatívu a tak začala moja cesta späť k prírode. Podstúpila som protizápalovú kúru, začala som študovať a skúšať rôzne prírodné možnosti. Absolvovala som certifikované štúdium výživy, bylinkárstva a ajurvédy. Vďaka vytrvalosti som sama postupne vyriešila všetky svoje problémy. Zdravý životný štýl ma očaril natoľko, že sa stal mojím koníčkom, vášňou a postupne aj mojou prácou. Založila som e-Terapiu, prostredníctvom ktorej som tu pre všetkých, ktorých trápia zdravotné problémy a rozhodli sa vziať svoje zdravie do vlastných rúk.

Mgr. Katarína Dugovičová

Som vyštudovaná farmaceutka a vo svojom odbore pracujem 8 rokov. Vďaka tomu mám veľmi dobrý prehľad v tom, aké spôsoby liečby ponúka klasická aj alternatívna medicína.

MUDr. Alica Jászberényiová

Som lekárka so 6 ročnou praxou a pracujem ako všeobecný lekár pre dospelých. Pri liečbe svojich pacientov používam tradičnú aj alternatívnu medicínu. Alternatívu volím najmä pri chronických pacientov, u ktorých konvenčná liečba neprináša želané účinky. Práve takýmto pacientom ponúka nádej na zaujímavé výsledky aj napriek tomu, že tradičná medicína už vyčerpala svoje možnosti. Taktiež sa snažím brať do úvahy psychosomatickú stránku ochorení, pretože som často svedkom toho, ako je fungovanie nášho organizmu vo veľkej miere prepojené so psychikou.

Prevádzkovateľ

La Chic, s.r.o.
Kupeckého 15
820 15 Bratislava
IČO: 48295213
DIČ: 2120133708

Rýchly kontakt

Napíšte nám a my sa Vám ozveme do 24 hodín!

Zaškrtnutím políčka udeľujem svoj dobrovoľný súhlas s tým, aby spoločnosť La Chic s.r.o. zbierala a spracúvala moje osobné údaje, ktoré poskytnem prostredníctvom tohto formulára, za účelom odpovedania na dotazy. Súhlas udeľujem na obdobie 2 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Prosím prečítajte si naše Vyhlásenie o ochrane osobných údajov pre viac informácií o tom, ako chránime a spracovávame vaše údaje, a o vašich právach pri ich spracúvaní.

Referencie

  • Problémy s otehotnením som riešila niekoľko rokov. Keď má gynekológ posielal na laparoskopiu kvôli diagnostike, povedala som si, že vyskúšam eterapiu ako poslednú možnosť. Pocas 3 mesiacov som poctivo dodržiavala kúru, čo bolo občas naozaj náročné. Ale čuduj sa svete, po jej ukončení som na další mesiac otehotnela.

    Ingrid, 21.06.2016

  • Veľmi milý a ochotný prístup. S trpezlivosťou mi všetko vysvetlili, aj poupravovali čo mi nevyhovovalo.

    Marcel, 10.04.2017

  • Bola som veľmi prekvapená, ako mi dokázala zmena jedálnička a bylinky najprv zmierniť a časom odstrániť ťažkosti.

    Michaela, 08.10.2017